SFPs

Najpredávanejšie

SFP-OC12-LR2
SFP-OC12-LR2
Skladom
SFP-OC12-LR2
 
934,18 €
(778,48 € bez DPH)
SFP-OC12-IR1
SFP-OC12-IR1
Skladom
SFP-OC12-IR1
 
664,70 €
(553,92 € bez DPH)
DS-SFP-FC16G-SW
DS-SFP-FC16G-SW
Skladom
DS-SFP-FC16G-SW
 
86,40 €
(72 € bez DPH)
GLC-ZX-SMD
GLC-ZX-SMD
Skladom
GLC-ZX-SMD
 
1 435,40 €
(1 196,17 € bez DPH)
GLC-GE-100FX
GLC-GE-100FX
Skladom
GLC-GE-100FX
 
89,82 €
(74,85 € bez DPH)
GLC-TE
GLC-TE
Skladom
GLC-TE
 
54 €
(45 € bez DPH)
GLC-EX-SMD
GLC-EX-SMD
Skladom
GLC-EX-SMD
 
716,81 €
(597,34 € bez DPH)
GLC-2BX-D=
GLC-2BX-D=
Skladom
GLC-2BX-D-
 
934,18 €
(778,48 € bez DPH)
GLC-FE-100BX-U
GLC-FE-100BX-U
Skladom
GLC-FE-100BX-U
 
161,69 €
(134,74 € bez DPH)
GLC-LH-SMD
GLC-LH-SMD
Skladom
GLC-LH-SMD
 
114 €
(95 € bez DPH)
82 položiek celkom
CVR-X2-SFP10G=
100 € bez DPH
120 €

Cisco CVR-X2-SFP10G=, 10000 Mbit/s, Kábel, 300 g, 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, SFP+

CVR-X2-SFP10G-
CWDM-SFP-1470=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC, 1000 Mbit/s, CWDM, Kábel, 1470 nm, IEEE 802.3z, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1470-
CWDM-SFP-1490=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Fialová, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1490-
CWDM-SFP-1510=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC, 1000 Mbit/s, CWDM, Kábel, 1510 nm, IEEE 802.3z, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1510-
CWDM-SFP-1530=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2-Gb Fibre Channel, Zelená, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1530-
CWDM-SFP-1550=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC, CWDM, Kábel, 1550 nm, IEEE 802.3z, 0 - 50 °C, Gigabit Ethernet, 2Gb FC

CWDM-SFP-1550-
CWDM-SFP-1570=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Oranžová, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1570-
CWDM-SFP-1590=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Červená, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1590-
CWDM-SFP-1610=
1 495,59 € bez DPH
1 794,71 €

Cisco CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Hnedá, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

CWDM-SFP-1610-
DS-SFP-FC16G-SW
72 € bez DPH
86,40 €

Cisco DS-SFP-FC16G-SW, Optické vlákno, SFP+, 850 nm, Šedá, 40 °C, -40 - 85 °C

DS-SFP-FC16G-SW
DWDM-SFP-3033=
1 795,01 € bez DPH
2 154,01 €

Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1530.33 nm, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 80000 m, 1530,33 nm

DWDM-SFP-3033-
DWDM-SFP-3425=
1 795,01 € bez DPH
2 154,01 €

Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1534.25 nm, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 80000 m, 1534,25 nm

DWDM-SFP-3425-
Hore
Ďalšie produkty

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné