SFPs

Najpredávanejšie

SFP-GE-Z
SFP-GE-Z
Skladom
SFP-GE-Z
 
121,38 €
(101,15 € bez DPH)
SFP-OC12-IR1
SFP-OC12-IR1
Skladom
SFP-OC12-IR1
 
207,06 €
(172,55 € bez DPH)
DS-SFP-FC8G-LW
DS-SFP-FC8G-LW
Skladom
DS-SFP-FC8G-LW
 
35,70 €
(29,75 € bez DPH)
DS-SFP-FCGE-SW
DS-SFP-FCGE-SW
Skladom
DS-SFP-FCGE-SW
 
66,19 €
(55,16 € bez DPH)
DS-SFP-FCGE-LW
DS-SFP-FCGE-LW
Skladom
DS-SFP-FCGE-LW
 
147,08 €
(122,57 € bez DPH)
DS-SFP-GE-T
DS-SFP-GE-T
Skladom
DS-SFP-GE-T
 
99,96 €
(83,30 € bez DPH)
DS-SFP-FC16G-SW
DS-SFP-FC16G-SW
Skladom
DS-SFP-FC16G-SW
 
99,96 €
(83,30 € bez DPH)
GLC-ZX-SMD
GLC-ZX-SMD
Skladom
GLC-ZX-SMD
 
142,80 €
(119 € bez DPH)
GLC-TE
GLC-TE
Skladom
GLC-TE
 
135,66 €
(113,05 € bez DPH)
GLC-EX-SMD
GLC-EX-SMD
Skladom
GLC-EX-SMD
 
285,60 €
(238 € bez DPH)
20 položiek celkom
DS-SFP-FC16G-SW
83,30 € bez DPH
99,96 €

Cisco DS-SFP-FC16G-SW, Optické vlákno, SFP+, 850 nm, Šedá, 40 °C, -40 - 85 °C

DS-SFP-FC16G-SW
DS-SFP-FC8G-LW
29,75 € bez DPH
35,70 €

Cisco DS-SFP-FC8G-LW, Optické vlákno, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LW

DS-SFP-FC8G-LW
DS-SFP-FCGE-LW
122,57 € bez DPH
147,08 €

AO Corporation DS-SFP-FCGE-LW, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m

DS-SFP-FCGE-LW
DS-SFP-FCGE-SW
55,16 € bez DPH
66,19 €

AO Corporation DS-SFP-FCGE-SW, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125 µm, 500 m

DS-SFP-FCGE-SW
DS-SFP-GE-T
83,30 € bez DPH
99,96 €

Cisco DS-SFP-GE-T, Meď, 1000 Mbit/s, SFP

DS-SFP-GE-T
GLC-EX-SMD
GLC-EX-SMD
Skladom
238 € bez DPH
285,60 €

Cisco GLC-EX-SMD, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, EX/EZX, 40000 m, 1310 nm

GLC-EX-SMD
GLC-FE-100BX-D
26,77 € bez DPH
32,12 €

Cisco 100BASE-BX10 SFP, 10000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -8 - -14 dBmW

GLC-FE-100BX-D
GLC-FE-100BX-U
59,50 € bez DPH
71,40 €

Cisco GLC-FE-100BX-U, Optické vlákno, 100 Mbit/s, SFP, SFP, TX, 10000 m

GLC-FE-100BX-U
GLC-LH-SM
GLC-LH-SM
Skladom
83,30 € bez DPH
99,96 €

Cisco GLC-LH-SM, 1000 Mbit/s, 1000BASE-LX/LH, Kábel, IEEE 802.3, RoHS, Mini-GBIC

GLC-LH-SM
GLC-LH-SMD
GLC-LH-SMD
Skladom
113,05 € bez DPH
135,66 €

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm

GLC-LH-SMD
GLC-SX-MM
GLC-SX-MM
Skladom
23,80 € bez DPH
28,56 €

Cisco GLC-SX-MM, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, 50/125,62.5/125 µm, SX, 1000 m

GLC-SX-MM
GLC-TE
GLC-TE
Skladom
113,05 € bez DPH
135,66 €

Cisco GLC-TE, SFP

GLC-TE
Hore
Ďalšie produkty