GLC-FE-100BX-U

Kód: GLC-FE-100BX-U
Značka: CISCO
71,40 € 59,50 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
1.7.2022
Cisco GLC-FE-100BX-U, Optické vlákno, 100 Mbit/s, SFP, SFP, TX, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-FE-100BX-U. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100 Mbit/s, Rozhranie: SFP

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: SFP
Štandard vysielača a prijímača SFP: TX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie