GLC-FE-100BX-U

Kód: GLC-FE-100BX-U
Značka: CISCO
161,69 € 134,74 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
11.12.2020
Cisco GLC-FE-100BX-U, Optické vlákno, 100 Mbit/s, SFP, SFP, TX, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-FE-100BX-U. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100 Mbit/s, Rozhranie: SFP

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: SFP
Štandard vysielača a prijímača SFP: TX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: