Transceiver

Najpredávanejšie

XENPAK-10GB-ER+
XENPAK-10GB-ER+
Skladom
XENPAK-10GB-ERPLUS
 
78,54 €
(65,45 € bez DPH)
XENPAK-10GB-LR+
XENPAK-10GB-LR+
Skladom
XENPAK-10GB-LRPLUS
 
49,98 €
(41,65 € bez DPH)
SFP-10G-LR-X
SFP-10G-LR-X
Skladom
SFP-10G-LR-X
 
249,90 €
(208,25 € bez DPH)
SFP-10G-AOC7M
SFP-10G-AOC7M
Skladom
SFP-10G-AOC7M
 
242,69 €
(202,24 € bez DPH)
SFP-10G-AOC2M
SFP-10G-AOC2M
Skladom
SFP-10G-AOC2M
 
142,80 €
(119 € bez DPH)
SFP-10G-AOC1M
SFP-10G-AOC1M
Skladom
SFP-10G-AOC1M
 
176,50 €
(147,08 € bez DPH)
SFP-10G-AOC10M
SFP-10G-AOC10M
Skladom
SFP-10G-AOC10M
 
192,78 €
(160,65 € bez DPH)
SFP-10G-ZR
SFP-10G-ZR
Skladom
SFP-10G-ZR
 
1 356,60 €
(1 130,50 € bez DPH)
SFP-10G-SR-X
SFP-10G-SR-X
Skladom
SFP-10G-SR-X
 
164,22 €
(136,85 € bez DPH)
SFP-GE-Z
SFP-GE-Z
Skladom
SFP-GE-Z
 
121,38 €
(101,15 € bez DPH)
40 položiek celkom
CVR-QSFP-SFP10G
327,25 € bez DPH
392,70 €

Cisco CVR-QSFP-SFP10G, 40000 Mbit/s, QSFP+,SFP+, Kábel, 18,4 mm, 78 mm, 13,5 mm

CVR-QSFP-SFP10G
DS-SFP-FC16G-SW
77,35 € bez DPH
92,82 €

Cisco DS-SFP-FC16G-SW, Optické vlákno, SFP+, 850 nm, Šedá, 40 °C, -40 - 85 °C

DS-SFP-FC16G-SW
DS-SFP-FC8G-LW
29,75 € bez DPH
35,70 €

Cisco DS-SFP-FC8G-LW, Optické vlákno, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LW

DS-SFP-FC8G-LW
DS-SFP-FCGE-LW
122,57 € bez DPH
147,08 €

AO Corporation DS-SFP-FCGE-LW, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m

DS-SFP-FCGE-LW
DS-SFP-FCGE-SW
55,16 € bez DPH
66,19 €

AO Corporation DS-SFP-FCGE-SW, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125 µm, 500 m

DS-SFP-FCGE-SW
DS-SFP-GE-T
83,30 € bez DPH
99,96 €

Cisco DS-SFP-GE-T, Meď, 1000 Mbit/s, SFP

DS-SFP-GE-T
GLC-EX-SMD
GLC-EX-SMD
Skladom
232,05 € bez DPH
278,46 €

Cisco GLC-EX-SMD, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, EX/EZX, 40000 m, 1310 nm

GLC-EX-SMD
GLC-FE-100BX-D
26,77 € bez DPH
32,12 €

Cisco 100BASE-BX10 SFP, 10000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -8 - -14 dBmW

GLC-FE-100BX-D
GLC-FE-100BX-U
59,50 € bez DPH
71,40 €

Cisco GLC-FE-100BX-U, Optické vlákno, 100 Mbit/s, SFP, SFP, TX, 10000 m

GLC-FE-100BX-U
GLC-LH-SM
GLC-LH-SM
Skladom
83,30 € bez DPH
99,96 €

Cisco GLC-LH-SM, 1000 Mbit/s, 1000BASE-LX/LH, Kábel, IEEE 802.3, RoHS, Mini-GBIC

GLC-LH-SM
GLC-LH-SMD
GLC-LH-SMD
Skladom
113,05 € bez DPH
135,66 €

Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm

GLC-LH-SMD
GLC-SX-MM
GLC-SX-MM
Skladom
23,80 € bez DPH
28,56 €

Cisco GLC-SX-MM, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, 50/125,62.5/125 µm, SX, 1000 m

GLC-SX-MM
Hore
Ďalšie produkty

Repasované cisco ponúka širokú škálu modulov Xenpak, X2 a XFP kompatibilných pre nasadenie 10 Gigabit Ethernet.

Xenpaks sú podporované na smerovačoch Cisco a niektorých Catalyst switchoch.

Na Cisco Catalyst Switchoch sú podporované malé formfactor X2.

XFP sú podporované na smerovačoch Cisco s adaptérom Shared Port Adapter (SPA). Poskytujú zákazníkom dvojité rozhranie pre pripojenie 10 Gigabit Ethernet a Packet-over-SONET / SDH (POS).

Cisco v súčasnosti podporuje mnoho rôznych typov portov, kde každý z nich je optimalizovaný pre dosah a prenosové médiá, ktoré vyžaduje konkrétna 10 Gigabitová aplikácia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie