GLC-3750V2-FX12

Kód: GLC-3750V2-FX12
Značka: CISCO
392,70 € 327,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Cisco GLC-3750V2-FX12=, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 2000 m, 1310 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-3750V2-FX12=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Spotreba elektrickej energie: 1 W. Počet priložených produktov: 12 kusov

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1310 nm
  • Spotreba elektrickej energie: 1 W

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
HS kód: 85369010
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Počet priložených produktov: 12 kusov
Podpora MMF: Áno
Porty pre optické vlákna: 2
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozhranie: SFP
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Sieťový štandard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Spotreba elektrickej energie: 1 W
Technológia kabeláže: 100BASE-FX
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1310 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: