SFP+

Najpredávanejšie

SFP-10G-AOC3M=
SFP-10G-AOC3M=
Skladom
SFP-10G-AOC3M-
 
75,46 €
(62,88 € bez DPH)
SFP-10G-ZR
SFP-10G-ZR
Skladom
SFP-10G-ZR
 
5 748,80 €
(4 790,67 € bez DPH)
SFP-10G-SR-X
SFP-10G-SR-X
Skladom
SFP-10G-SR-X
 
565,90 €
(471,58 € bez DPH)
SFP-10G-ER
SFP-10G-ER
Skladom
SFP-10G-ER
 
3 593 €
(2 994,17 € bez DPH)
SFP-10G-LRM
SFP-10G-LRM
Skladom
SFP-10G-LRM
 
395,23 €
(329,36 € bez DPH)
SFP-10G-LR
SFP-10G-LR
Skladom
SFP-10G-LR
 
1 435,40 €
(1 196,17 € bez DPH)
X2-10GB-SR
X2-10GB-SR
Skladom
X2-10GB-SR
 
54 €
(45 € bez DPH)
SFP-10G-BX40D-I=
SFP-10G-BX40D-I=
Skladom
SFP-10G-BX40D-I-
 
4 670,92 €
(3 892,43 € bez DPH)
SFP-10G-BX40U-I=
SFP-10G-BX40U-I=
Skladom
SFP-10G-BX40U-I-
 
4 670,92 €
(3 892,43 € bez DPH)
SFP-10G-ER-S=
SFP-10G-ER-S=
Skladom
SFP-10G-ER-S-
 
2 838,48 €
(2 365,40 € bez DPH)
22 položiek celkom
SFP-10G-AOC3M=
62,88 € bez DPH
75,46 €

Cisco SFP-10G-AOC3M=, 3 m, SFP+, SFP+, Samec/samec, Oranžová

SFP-10G-AOC3M-
SFP-10G-BX40D-I=
3 892,43 € bez DPH
4 670,92 €

Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-D, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, BX-D, 40000 m

SFP-10G-BX40D-I-
SFP-10G-BX40U-I=
3 892,43 € bez DPH
4 670,92 €

Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-U, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, BX-U, 40000 m

SFP-10G-BX40U-I-
SFP-10G-BXD-I=
2 423,35 € bez DPH
2 908,02 €

Cisco SFP-10G-BXD-I=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, BX

SFP-10G-BXD-I-
SFP-10G-BXU-I=
2 423,35 € bez DPH
2 908,02 €

Cisco SFP-10G-BXU-I=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, BX

SFP-10G-BXU-I-
SFP-10G-ER
SFP-10G-ER
Skladom
2 994,17 € bez DPH
3 593 €

Alcatel-Lucent SFP-10G-ER, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 40000 m, 1550 nm

SFP-10G-ER
SFP-10G-ER-S=
2 365,40 € bez DPH
2 838,48 €

Cisco 10GBASE-ER SFP+, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ER

SFP-10G-ER-S-
SFP-10G-ER=
2 994,17 € bez DPH
3 593 €

Cisco SFP-10G-ER=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 40000 m, 1550 nm

SFP-10G-ER-
SFP-10G-LR
SFP-10G-LR
Skladom
1 196,17 € bez DPH
1 435,40 €

Cisco SFP+ 10km LC, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

SFP-10G-LR
SFP-10G-LR-S
200 € bez DPH
240 €

Cisco SFP-10G-LR-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

SFP-10G-LR-S
SFP-10G-LR-S=
465,12 € bez DPH
558,14 €

Cisco SFP-10G-LR-S=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

SFP-10G-LR-S-
SFP-10G-LR=
1 207,39 € bez DPH
1 448,87 €

Cisco SFP-10G-LR=, Kábel, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C

SFP-10G-LR-
Hore
Ďalšie produkty