SFP+

Najpredávanejšie

SFP-10G-AOC3M=
SFP-10G-AOC3M=
Skladom
SFP-10G-AOC3M-
 
75,46 €
(62,88 € bez DPH)
SFP-10G-ZR
SFP-10G-ZR
Skladom
SFP-10G-ZR
 
5 748,80 €
(4 790,67 € bez DPH)
SFP-10G-SR-X
SFP-10G-SR-X
Skladom
SFP-10G-SR-X
 
565,90 €
(471,58 € bez DPH)
SFP-10G-ER
SFP-10G-ER
Skladom
SFP-10G-ER
 
3 593 €
(2 994,17 € bez DPH)
SFP-10G-LRM
SFP-10G-LRM
Skladom
SFP-10G-LRM
 
395,23 €
(329,36 € bez DPH)
SFP-10G-LR
SFP-10G-LR
Skladom
SFP-10G-LR
 
1 435,40 €
(1 196,17 € bez DPH)
X2-10GB-SR
X2-10GB-SR
Skladom
X2-10GB-SR
 
54 €
(45 € bez DPH)
SFP-10G-BX40D-I=
SFP-10G-BX40D-I=
Skladom
SFP-10G-BX40D-I-
 
4 670,92 €
(3 892,43 € bez DPH)
SFP-10G-BX40U-I=
SFP-10G-BX40U-I=
Skladom
SFP-10G-BX40U-I-
 
4 670,92 €
(3 892,43 € bez DPH)
SFP-10G-ER-S=
SFP-10G-ER-S=
Skladom
SFP-10G-ER-S-
 
2 838,48 €
(2 365,40 € bez DPH)
22 položiek celkom
SFP-10G-AOC3M=
62,88 € bez DPH
75,46 €

Cisco SFP-10G-AOC3M=, 3 m, SFP+, SFP+, Samec/samec, Oranžová

SFP-10G-AOC3M-
SFP-10G-BX40D-I=
3 892,43 € bez DPH
4 670,92 €

Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-D, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, BX-D, 40000 m

SFP-10G-BX40D-I-
SFP-10G-BX40U-I=
3 892,43 € bez DPH
4 670,92 €

Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-U, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, BX-U, 40000 m

SFP-10G-BX40U-I-
SFP-10G-BXD-I=
2 423,35 € bez DPH
2 908,02 €

Cisco SFP-10G-BXD-I=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, BX

SFP-10G-BXD-I-
SFP-10G-BXU-I=
1 782 € bez DPH
2 138,40 €

Cisco SFP-10G-BXU-I=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, BX

SFP-10G-BXU-I-
SFP-10G-ER
SFP-10G-ER
Skladom
2 994,17 € bez DPH
3 593 €

Alcatel-Lucent SFP-10G-ER, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 40000 m, 1550 nm

SFP-10G-ER
SFP-10G-ER-S=
2 365,40 € bez DPH
2 838,48 €

Cisco 10GBASE-ER SFP+, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ER

SFP-10G-ER-S-
SFP-10G-ER=
2 994,17 € bez DPH
3 593 €

Cisco SFP-10G-ER=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 40000 m, 1550 nm

SFP-10G-ER-
SFP-10G-LR
SFP-10G-LR
Skladom
1 196,17 € bez DPH
1 435,40 €

Cisco SFP+ 10km LC, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

SFP-10G-LR
SFP-10G-LR-S
200 € bez DPH
240 €

Cisco SFP-10G-LR-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

SFP-10G-LR-S
SFP-10G-LR-S=
504,33 € bez DPH
605,20 €

Cisco SFP-10G-LR-S=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

SFP-10G-LR-S-
SFP-10G-LR=
1 207,39 € bez DPH
1 448,87 €

Cisco SFP-10G-LR=, Kábel, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C

SFP-10G-LR-
Hore
Ďalšie produkty

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné