SFP+

Najpredávanejšie

SFP-10G-LR-X
SFP-10G-LR-X
Skladom
SFP-10G-LR-X
 
249,90 €
(208,25 € bez DPH)
SFP-10G-AOC7M
SFP-10G-AOC7M
Skladom
SFP-10G-AOC7M
 
242,69 €
(202,24 € bez DPH)
SFP-10G-AOC2M
SFP-10G-AOC2M
Skladom
SFP-10G-AOC2M
 
142,80 €
(119 € bez DPH)
SFP-10G-AOC1M
SFP-10G-AOC1M
Skladom
SFP-10G-AOC1M
 
176,50 €
(147,08 € bez DPH)
SFP-10G-AOC10M
SFP-10G-AOC10M
Skladom
SFP-10G-AOC10M
 
192,78 €
(160,65 € bez DPH)
SFP-10G-ZR
SFP-10G-ZR
Skladom
SFP-10G-ZR
 
1 356,60 €
(1 130,50 € bez DPH)
SFP-10G-SR-X
SFP-10G-SR-X
Skladom
SFP-10G-SR-X
 
164,22 €
(136,85 € bez DPH)
SFP-10G-BX40U-I
SFP-10G-BX40U-I
Skladom
SFP-10G-BX40U-I
 
2 356,20 €
(1 963,50 € bez DPH)
SFP-10G-ER-S
SFP-10G-ER-S
Skladom
SFP-10G-ER-S
 
614,04 €
(511,70 € bez DPH)
9 položiek celkom
SFP-10G-AOC10M
160,65 € bez DPH
192,78 €

Cisco SFP-10G-AOC10M, 3 m, SFP+, SFP+, Samec/samec, Oranžová

SFP-10G-AOC10M
SFP-10G-AOC1M
147,08 € bez DPH
176,50 €

Cisco SFP-10G-AOC1M, 1 m, SFP+, SFP+, Samec/samec, Oranžová

SFP-10G-AOC1M
SFP-10G-AOC2M
119 € bez DPH
142,80 €

Cisco SFP-10G-AOC2M, 2 m, SFP+, SFP+, Samec/samec, Oranžová

SFP-10G-AOC2M
SFP-10G-AOC7M
202,24 € bez DPH
242,69 €

Cisco SFP-10G-AOC7M, 7 m, SFP+, SFP+, Samec/samec, Oranžová

SFP-10G-AOC7M
SFP-10G-BX40U-I
1 963,50 € bez DPH
2 356,20 €

Cisco SFP-10G-BX40U-I, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, BX-U, 40000 m

SFP-10G-BX40U-I
SFP-10G-ER-S
511,70 € bez DPH
614,04 €

Cisco SFP-10G-ER-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ER

SFP-10G-ER-S
SFP-10G-LR-X
208,25 € bez DPH
249,90 €

Cisco SFP-10G-LR-X, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR, 10000 m

SFP-10G-LR-X
SFP-10G-SR-X
136,85 € bez DPH
164,22 €

Cisco SFP-10G-SR-X, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125 µm, SR

SFP-10G-SR-X
SFP-10G-ZR
SFP-10G-ZR
Skladom
1 130,50 € bez DPH
1 356,60 €

Cisco SFP-10G-ZR, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ZR

SFP-10G-ZR

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie