SFP-10G-SR

Kód: SFP-10G-SR
Značka: CISCO
42,84 € 35,70 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Cisco SFP-10G-SR, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-SR. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 850 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
HS kód: 85369010
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Plug and Play: Áno
Podpora MMF: Áno
Rozhranie: SFP+
Štandard vysielača a prijímača SFP: SR
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 850 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: