QSFP-100G-LR4-S

Kód: QSFP-100G-LR4-S
Značka: CISCO
856,80 € 714 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.6.2024

Cisco 100GBASE LR4 QSFP, Optické vlákno, 100000 Mbit/s, QSFP, LC, 10000 m, 1295 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100GBASE LR4 QSFP. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP. Farba: Modrá, Kovová. Spotreba elektrickej energie: 4 W

  • QSFP Optické vlákno 100000 Mbit/s
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 4 W

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Farba: Modrá, Kovová
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100000 Mbit/s
Podpora MMF: Nie
Podpora SMF: Áno
Rozhranie: QSFP
Rx power (max): 4,5 dBmW
Rx power (min): -10,6 dBmW
Rx vlnová dĺžka (max): 1309 nm
Rx vlnová dĺžka (min): 1295 nm
Spotreba elektrickej energie: 4 W
Tx power (max): 4,5 dBmW
Tx power (min): -4,3 dBmW
Tx vlnová dĺžka (max): 1309 nm
Tx vlnová dĺžka (min): 1295 nm
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: