SFP-10G-ER-S

Kód: SFP-10G-ER-S
Značka: CISCO
614,04 € 511,70 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO ?
OKAMŽITÁ VÝMENA ?
Môžeme doručiť do:
7.10.2022
Cisco SFP-10G-ER-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ER

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-ER-S. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Certifikácia: MSA. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet priložených produktov: 1 kusov

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Rozhranie: SFP+
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: ER
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
Auto MDI/MDI-X: Áno
Podpora výmeny za prevádzky: Áno
Certifikácia: MSA
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Počet priložených produktov: 1 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: