SFP-10G-SR-S

Kód: SFP-10G-SR-S
Značka: CISCO
114,24 € 95,20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Cisco SFP-10G-SR-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-SR-S. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Certifikácia: MSA. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet priložených produktov: 1 kusov

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 850 nm
  • Podpora výmeny za prevádzky

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Auto MDI/MDI-X: Áno
Certifikácia: MSA
Duplexný systém: Plná
Hĺbka: 56,5 mm
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 0 - 95 %
Počet priložených produktov: 1 kusov
Podpora MMF: Áno
Podpora výmeny za prevádzky: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozhranie: SFP+
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 0 - 95 %
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Sieťový štandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Šírka: 13,4 mm
Štandard vysielača a prijímača SFP: SR
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 850 nm
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: