SFP-10G-LR

Kód: SFP-10G-LR
Značka: CISCO
1 435,40 € 1 196,17 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
4.12.2020
Cisco SFP+ 10km LC, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP+ 10km LC. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Farba: Hliník. Spotreba elektrickej energie: 1 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Rozhranie: SFP+
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Štandard vysielača a prijímača SFP: LR
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Tx vlnová dĺžka (max): 1260 nm
Rx vlnová dĺžka (max): 1355 nm
Tx power (min): -8,2 dBmW
Tx power (max): 0,5 dBmW
Rx power (min): -14,4 dBmW
Rx power (max): 0,5 dBmW
Farba: Hliník
Plug and Play: Áno
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Spotreba elektrickej energie: 1 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: