SFP-10G-LR

Kód: SFP-10G-LR
Značka: CISCO
0,01 € 0,01 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Cisco SFP+ 10km LC, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP+ 10km LC. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Farba: Hliník. Spotreba elektrickej energie: 1 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1310 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 1 W

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Hmotnosť: 0.075 kg
Farba: Hliník
Hĺbka: 56,5 mm
Hmotnosť: 75 g
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Plug and Play: Áno
Podpora SMF: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozhranie: SFP+
Rx power (max): 0,5 dBmW
Rx power (min): -14,4 dBmW
Rx vlnová dĺžka (max): 1355 nm
Spotreba elektrickej energie: 1 W
Šírka: 13,4 mm
Štandard vysielača a prijímača SFP: LR
Tx power (max): 0,5 dBmW
Tx power (min): -8,2 dBmW
Tx vlnová dĺžka (max): 1260 nm
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: