SFP-10G-ZR-S

Kód: SFP-10G-ZR-S
Značka: CISCO
599,76 € 499,80 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco SFP-10G-ZR-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, ZR, 80000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-ZR-S. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Certifikácia: MSA. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1550 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 1,5 W

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Hmotnosť: 0.075 kg
Certifikácia: MSA
Hĺbka: 56,5 mm
Hmotnosť: 75 g
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Podpora SMF: Áno
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozhranie: SFP+
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 85 %
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rx power (max): -7 dBmW
Rx power (min): 24 dBmW
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Šírka: 13,4 mm
Štandard vysielača a prijímača SFP: ZR
Tx power (max): 4 dBmW
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: