SFP-10G-BX40D-I

Kód: SFP-10G-BX40D-I
Značka: CISCO
1 413,72 € 1 178,10 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-D, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, BX-D, 40000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-D. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet priložených produktov: 1 kusov

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1330 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky Podpora výmeny za prevádzky

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Auto MDI/MDI-X: Áno
Hĺbka: 56,5 mm
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Počet priložených produktov: 1 kusov
Podpora SMF: Áno
Podpora výmeny za prevádzky: Áno
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Rozhranie: SFP+
Rx vlnová dĺžka (max): 1270 nm
Šírka: 13,4 mm
Štandard vysielača a prijímača SFP: BX-D
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1330 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: