GLC-BX-U

Kód: GLC-BX-U
Značka: CISCO
467,09 € 389,24 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
4.12.2020
Cisco GLC-BX-U, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, LC,PC, 10000 m, 1310 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-BX-U. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: mini-GBIC. Farba: Nerezová oceľ, Kompatibilné produkty: Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400. Šírka: 8,5 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 13,4 mm. Počet priložených produktov: 1 kusov

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: mini-GBIC
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC,PC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Tx vlnová dĺžka (min): 1260 nm
Tx vlnová dĺžka (max): 1360 nm
Rx vlnová dĺžka (min): 1480 nm
Rx vlnová dĺžka (max): 1500 nm
Tx power (min): -9 dBmW
Tx power (max): -3 dBmW
Rx power (min): -19,5 dBmW
Rx power (max): -3 dBmW
Technológia kabeláže: 1000BASE-BX10-U
Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Áno
Farba: Nerezová oceľ
Súlad so smernicou RoHS: Áno
Kompatibilné produkty: Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400
Šírka: 8,5 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 13,4 mm
Hmotnosť: 75 g
Počet priložených produktov: 1 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: