GLC-BX-D

Kód: GLC-BX-D
Značka: CISCO
99,96 € 83,30 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Cisco GLC-BX-D, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, 10000 m, 1490 nm, 1480 nm, 1500 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-BX-D. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m. Farba: Nerezová oceľ, Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

  • Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1490 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 1,5 W

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Hmotnosť: 0.075 kg
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Áno
Farba: Nerezová oceľ
Hĺbka: 56,5 mm
Hmotnosť: 75 g
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Podpora SMF: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 158 °F
Rx power (max): -3 dBmW
Rx power (min): -19 dBmW
Rx vlnová dĺžka (max): 1360 nm
Rx vlnová dĺžka (min): 1260 nm
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Šírka: 13,4 mm
Technológia kabeláže: 1000BASE-BX10
Tx power (max): -3 dBmW
Tx power (min): -9 dBmW
Tx vlnová dĺžka (max): 1500 nm
Tx vlnová dĺžka (min): 1480 nm
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1490 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: