GLC-BX-D

Kód: GLC-BX-D
Značka: CISCO
467,09 € 389,24 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
31.1.2022
Cisco GLC-BX-D, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, 10000 m, 1490 nm, 1480 nm, 1500 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-BX-D. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m. Farba: Nerezová oceľ, Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Podpora SMF: Áno
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1490 nm
Tx vlnová dĺžka (min): 1480 nm
Tx vlnová dĺžka (max): 1500 nm
Rx vlnová dĺžka (min): 1260 nm
Rx vlnová dĺžka (max): 1360 nm
Tx power (min): -9 dBmW
Tx power (max): -3 dBmW
Rx power (min): -19 dBmW
Rx power (max): -3 dBmW
Technológia kabeláže: 1000BASE-BX10
Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Áno
Farba: Nerezová oceľ
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 158 °F
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné