GLC-BX40-D-I

Kód: GLC-BX40-D-I
Značka: CISCO
135,66 € 113,05 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco GLC-BX40-D-I, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, BX-D, 40000 m, 1550 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-BX40-D-I. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Farba: Šedá. Spotreba elektrickej energie: 1 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet priložených produktov: 1 kusov

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1550 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 1 W

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Hmotnosť: 0.075 kg
Farba: Šedá
Hĺbka: 56,5 mm
Hmotnosť: 75 g
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Počet priložených produktov: 1 kusov
Podpora SMF: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozhranie: SFP
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rx power (max): 3 dBmW
Rx power (min): -25 dBmW
Sieťový štandard: IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
Spotreba elektrickej energie: 1 W
Šírka: 13,4 mm
Štandard vysielača a prijímača SFP: BX-D
Technológia kabeláže: 1000BASE-BX40
Tx power (max): 3 dBmW
Tx power (min): -5 dBmW
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: