GLC-2BX-D

Kód: GLC-2BX-D
Značka: CISCO
92,82 € 77,35 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, BX

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Certifikácia: MSA. Vstupné napätie: 3.3 V

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1490 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Vstupné napätie: 3.3 V

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Auto MDI/MDI-X: Áno
Certifikácia: MSA
HS kód: 85369010
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Osvedčenia o udržateľnosti: RoHS
Plug and Play: Áno
Podpora SMF: Áno
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozhranie: SFP
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 80 %
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Sieťový štandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Štandard vysielača a prijímača SFP: BX
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1490 nm
Vstupné napätie: 3.3 V
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: