GLC-FE-100LX

Kód: GLC-FE-100LX
Značka: CISCO
143,72 € 119,77 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco 100BASE-X SFP, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-X SFP. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysielania: -8 - -15 dBmW, Konektor(y): Dual LC, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -8 - -15 dBmW
Konektor(y): Dual LC
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: