GLC-FE-100LX

Kód: GLC-FE-100LX
Značka: CISCO
114,24 € 95,20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco 100BASE-X SFP, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-X SFP. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysielania: -8 - -15 dBmW, Konektor(y): Dual LC, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040
Konektor(y): Dual LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -8 - -15 dBmW
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Typ vlákna: SMF
Vlnová dĺžka: 1310 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: