GLC-FE-100FX-RGD

Kód: GLC-FE-100FX-RGD
Značka: CISCO
98,81 € 82,34 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
10.12.2020
Cisco 100BASE-FX SFP, 2000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040, -14 - -20 dBmW, Dual LC

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-FX SFP. Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysielania: -14 - -20 dBmW, Konektor(y): Dual LC, Typ vlákna: MMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040
Rozsah výkonu vysielania: -14 - -20 dBmW
Konektor(y): Dual LC
Typ vlákna: MMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: