GLC-FE-100BX-D

Kód: GLC-FE-100BX-D
Značka: CISCO
99,96 € 83,30 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco 100BASE-BX10 SFP, 10000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -8 - -14 dBmW

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-BX10 SFP. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3. Rozsah výkonu vysielania: -8 - -14 dBmW, Konektor(y): Single LC, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Konektor(y): Single LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -8 - -14 dBmW
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Typ vlákna: SMF
Vlnová dĺžka: 1550 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: