GLC-FE-100BX-D

Kód: GLC-FE-100BX-D
Značka: CISCO
161,69 € 134,74 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
7.12.2020
Cisco 100BASE-BX10 SFP, 10000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -8 - -14 dBmW

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-BX10 SFP. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3. Rozsah výkonu vysielania: -8 - -14 dBmW, Konektor(y): Single LC, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -8 - -14 dBmW
Konektor(y): Single LC
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: