GLC-FE-100BX-D

Kód: GLC-FE-100BX-D
Značka: CISCO
32,12 € 26,77 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Cisco 100BASE-BX10 SFP, 10000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -8 - -14 dBmW

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-BX10 SFP. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3. Rozsah výkonu vysielania: -8 - -14 dBmW, Konektor(y): Single LC, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -8 - -14 dBmW
Konektor(y): Single LC
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie