GLC-FE-100ZX

Kód: GLC-FE-100ZX
Značka: CISCO
429,36 € 357,80 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Cisco 100BASE-ZX SFP, 100BASE-X, Kábel, 80000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-ZX SFP. Technológia kabeláže: 100BASE-X. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysielania: 2 - -3 dBmW, Formát: SFP, Konektor(y): Dual LC

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Technológia kabeláže: 100BASE-X
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040
Rozsah výkonu vysielania: 2 - -3 dBmW
Formát: SFP
Konektor(y): Dual LC
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné