GLC-FE-100ZX

Kód: GLC-FE-100ZX
Značka: CISCO
429,36 € 357,80 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco 100BASE-ZX SFP, 100BASE-X, Kábel, 80000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-ZX SFP. Technológia kabeláže: 100BASE-X. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysielania: 2 - -3 dBmW, Formát: SFP, Konektor(y): Dual LC

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Technológia kabeláže: 100BASE-X
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Bezpečnosť: Laser Class 1 21CFR1040
Rozsah výkonu vysielania: 2 - -3 dBmW
Formát: SFP
Konektor(y): Dual LC
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: