GLC-EX-SMD

Kód: GLC-EX-SMD
Značka: CISCO
716,81 € 597,34 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Cisco GLC-EX-SMD, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, EX/EZX, 40000 m, 1310 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-EX-SMD. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Štandard vysielača a prijímača SFP: EX/EZX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: