GLC-EX-SMD

Kód: GLC-EX-SMD
Značka: CISCO
249,90 € 208,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco GLC-EX-SMD, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, EX/EZX, 40000 m, 1310 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-EX-SMD. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1310 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Podpora SMF: Áno
Rozhranie: SFP
Štandard vysielača a prijímača SFP: EX/EZX
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: