GLC-ZX-SMD

Kód: GLC-ZX-SMD
Značka: CISCO
128,52 € 107,10 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
1.7.2022
Cisco 1000BASE-ZX, SFP, SMF, 1550nm, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, ZX, 1550 nm, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-ZX, SFP, SMF, 1550nm. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Certifikácia: MSA

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Štandard vysielača a prijímača SFP: ZX
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Auto MDI/MDI-X: Áno
Plug and Play: Áno
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Súlad so smernicou RoHS: Áno
Certifikácia: MSA
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -10 - 85 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 80 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie