SFP-10G-LRM

Kód: SFP-10G-LRM
Značka: CISCO
142,80 € 119 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Cisco SFP-10G-LRM, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, 1310 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-LRM. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1310 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Plug and Play: Áno
Podpora MMF: Áno
Rozhranie: SFP+
Štandard vysielača a prijímača SFP: LRM
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: