SFP-10G-LR-X

Kód: SFP-10G-LR-X
Značka: CISCO
199,92 € 166,60 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Cisco SFP-10G-LR-X, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-LR-X. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP+. Spotreba elektrickej energie: 1 W

  • QSFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová dĺžka: 1310 nm
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 1 W

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Plug and Play: Áno
Podpora SMF: Áno
Rozhranie: QSFP+
Rx power (max): 0,5 dBmW
Rx power (min): -14,4 dBmW
Spotreba elektrickej energie: 1 W
Štandard vysielača a prijímača SFP: LR
Tx power (max): 0,5 dBmW
Tx power (min): -8,2 dBmW
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: