SFP-10G-LR-S

Kód: SFP-10G-LR-S
Značka: CISCO
240 € 200 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
31.1.2022
Cisco SFP-10G-LR-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-LR-S. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Certifikácia: MSA. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet priložených produktov: 1 kusov

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Rozhranie: SFP+
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: LR
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
Duplexný systém: Plná
Auto MDI/MDI-X: Áno
Podpora výmeny za prevádzky: Áno
Certifikácia: MSA
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 0 - 95 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 0 - 95 %
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Počet priložených produktov: 1 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné