QSFP-40GE-LR4

Kód: QSFP-40GE-LR4
Značka: CISCO
785,40 € 654,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco QSFP-40GE-LR4, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-40GE-LR4. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP+. Certifikácia: MSA

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Auto MDI/MDI-X: Áno
Certifikácia: MSA
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Podpora SMF: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozhranie: QSFP+
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 85 %
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Štandard vysielača a prijímača SFP: LR
Technológia kabeláže: 40GBASE-LR4
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 1310 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: