QSFP-40G-SR4

Kód: QSFP-40G-SR4
Značka: CISCO
1 076,11 € 896,76 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Cisco QSFP-40G-SR4, Optické vlákno, 4000 Mbit/s, QSFP+, LC, 50/125 µm, SR

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-40G-SR4. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 4000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP+. Certifikácia: MSA

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 4000 Mbit/s
Rozhranie: QSFP+
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 50/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: SR
Maximálna prenosová vzdialenosť: 150 m
Vlnová dĺžka: 850 nm
Technológia kabeláže: 40GBASE-SR4
Auto MDI/MDI-X: Áno
Certifikácia: MSA
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 85 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: