QSFP-40G-SR4

Kód: QSFP-40G-SR4
Značka: CISCO
242,76 € 202,30 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
1.7.2022
Cisco QSFP-40G-SR4, Optické vlákno, 4000 Mbit/s, QSFP+, LC, 50/125 µm, SR

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-40G-SR4. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 4000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP+. Certifikácia: MSA

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 4000 Mbit/s
Rozhranie: QSFP+
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 50/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: SR
Maximálna prenosová vzdialenosť: 150 m
Vlnová dĺžka: 850 nm
Technológia kabeláže: 40GBASE-SR4
Auto MDI/MDI-X: Áno
Certifikácia: MSA
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 85 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie