QSFP-40G-SR-BD

Kód: QSFP-40G-SR-BD
Značka: CISCO
192 € 160 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
3.2.2022
Cisco QSFP-40G-SR-BD, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 918 nm, Šedá

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-40G-SR-BD. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP. Farba: Šedá. Spotreba elektrickej energie: 3,5 W

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s
Rozhranie: QSFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Vlnová dĺžka: 918 nm
Porty pre optické vlákna: 2
Farba: Šedá
Spotreba elektrickej energie: 3,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 10 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie