QSFP-40G-SR-BD

Kód: QSFP-40G-SR-BD
Značka: CISCO
278,46 € 232,05 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Cisco QSFP-40G-SR-BD, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 918 nm, Šedá

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-40G-SR-BD. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP. Farba: Šedá. Spotreba elektrickej energie: 3,5 W

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s
Rozhranie: QSFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Vlnová dĺžka: 918 nm
Porty pre optické vlákna: 2
Farba: Šedá
Spotreba elektrickej energie: 3,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 10 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie