QSFP-40G-CSR-S

Kód: QSFP-40G-CSR-S
Značka: CISCO
1 021,02 € 850,85 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco QSFP-40G-CSR-S=, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 400 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-40G-CSR-S=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 400 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s
Podpora MMF: Áno
Rozhranie: QSFP
Typ SFP vysielača: Optické vlákno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: