QSFP-100G-ERL-S

Kód: QSFP-100G-ERL-S
Značka: CISCO
2 998,80 € 2 499 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Cisco QSFP-100G-ERL-S, Optické vlákno, 100000 Mbit/s, QSFP, LC, 25000 m, 1295 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco QSFP-100G-ERL-S. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP. Farba: Kovová, Červená. Spotreba elektrickej energie: 3,5 W

  • QSFP Optické vlákno 100000 Mbit/s
  • Vymeniteľný za prevádzky
  • Spotreba elektrickej energie: 3,5 W

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
Farba: Kovová, Červená
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 25000 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100000 Mbit/s
Osvedčenia o udržateľnosti: RoHS, WEEE
Podpora SMF: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 10 - 60 °C
Rozhranie: QSFP
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rx power (max): 2 dBmW
Rx power (min): -12,66 dBmW
Rx vlnová dĺžka (max): 1325 nm
Rx vlnová dĺžka (min): 1295 nm
Spotreba elektrickej energie: 3,5 W
Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: Áno
Tx power (max): 2 dBmW
Tx power (min): -9,4 dBmW
Tx vlnová dĺžka (max): 1325 nm
Tx vlnová dĺžka (min): 1295 nm
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: