PWR-C3-750WAC-R
Kód: PWR-C3-750WAC-R
Skladom
Môžeme doručiť do:
Cisco PWR-C3-750WAC-R, Zdroj, Šedá, 1122 BTU/h, Cisco Catalyst 3850, 750 W, 90 - 264 V
Detailné informácie
Podrobný popis
Cisco PWR-C3-750WAC-R. Typ produktu: Zdroj, Farba: Šedá, Tepelné vyžarovanie: 1122 BTU/h. Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 90 - 264 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz. Šírka: 362,7 mm, Hĺbka: 54,6 mm, Výška: 40,1 mm
  • Zdroj
  • 750 W
  • Šedá
Dodatočné parametre
Kategória: WS-C3850
Hmotnosť: 1.68 kg
Celkový príkon: 750 W
Farba: Šedá
Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
Hĺbka: 54,6 mm
Hmotnosť: 1,68 kg
Kompatibilita: Cisco Catalyst 3850
Maximálny prúd: 11 - 6 A
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 95 %
Prevádzková nadmorská výška: 0 - 3000 m
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -5 - 45 °C
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 23 - 113 °F
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 70 °C
Šírka: 362,7 mm
Tepelné vyžarovanie: 1122 BTU/h
Typ produktu: Zdroj
Vstupné striedavé napätie: 90 - 264 V
Výška: 40,1 mm