MA-QSFP-40G-CSR4

Kód: MA-QSFP-40G-CSR4
Značka: CISCO
428,40 € 357 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Cisco Meraki MA-QSFP-40G-CSR4, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP, MPO12, 50/125 µm, 400 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco Meraki MA-QSFP-40G-CSR4. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s, Rozhranie: QSFP. Kompatibilita značky: Cisco, Kompatibilné produkty: Meraki MS 355 Series/MS 425 Series. Počet priložených produktov: 1 kusov

Dodatočné parametre

Kategória: QSFP
HS kód: 85369010
Kompatibilita značky: Cisco
Kompatibilné produkty: Meraki MS 355 Series/MS 425 Series
Konektor pre optické vlákna: MPO12
Maximálna prenosová vzdialenosť: 400 m
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 40000 Mbit/s
Počet priložených produktov: 1 kusov
Podpora MMF: Áno
Podporovaný priemer optického kábla: 50/125 µm
Rozhranie: QSFP
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Vlnová dĺžka: 850 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: