GLC-SX-MMD

Kód: GLC-SX-MMD
Značka: CISCO
179,65 € 149,71 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco GLC-SX-MMD, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 850 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-SX-MMD. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Vlnová dĺžka: 850 nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: