C4KX-PWR-750AC-R/2
Kód: C4KX-PWR-750AC-R/2
Skladom
Môžeme doručiť do:
Cisco Cat 4500X 750W AC FtB 2nd PSU, Zdroj, Šedá, Catalyst 4500-X, 750 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
Detailné informácie
Podrobný popis
Cisco Cat 4500X 750W AC FtB 2nd PSU. Typ produktu: Zdroj, Farba: Šedá, Kompatibilita: Catalyst 4500-X. Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
  • Zdroj
  • 750 W
  • Šedá
Dodatočné parametre
Kategória: WS-C4500
EAN: 0893688494823
Celkový príkon: 750 W
Farba: Šedá
Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
Kompatibilita: Catalyst 4500-X
Typ produktu: Zdroj
Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V