XENPAK-10GB-LR+

Kód: XENPAK-10GB-LRPLUS
Značka: CISCO
49,98 € 41,65 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2022
Cisco 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF, 10000 Mbit/s, 10GBASE-LR, Kábel, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ae

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 10GBASE-LR. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ae. Spotreba elektrickej energie: 8 W

Dodatočné parametre

Kategória: Transceiver
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 10GBASE-LR
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ae
Spotreba elektrickej energie: 8 W
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Hmotnosť: 300 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 75 °C
Rozsah výkonu vysielania: -8,2 - 0,5 dBmW
Rozmery (š x h x v): 36 x 121 x 18 mm
Konektor(y): SC/PC
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 104 °F
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: