XENPAK-10GB-ER+

Kód: XENPAK-10GB-ERPLUS
Značka: CISCO
78,54 € 65,45 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.6.2022
Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF, 10000 Mbit/s, 10GBASE-ER, Kábel, 40000 m, 1550 nm, IEEE 802.3ae

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 10GBASE-ER. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ae. Spotreba elektrickej energie: 8 W

Dodatočné parametre

Kategória: Transceiver
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 10GBASE-ER
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3ae
Spotreba elektrickej energie: 8 W
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Hmotnosť: 300 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 75 °C
Rozsah výkonu vysielania: -4,7 - 4 dBmW
Rozmery (š x h x v): 36 x 121 x 18 mm
Konektor(y): SC/PC
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 104 °F
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie