SFP-OC48-SR=

Kód: SFP-OC48-SR
Značka: CISCO
114,24 € 95,20 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO ?
OKAMŽITÁ VÝMENA ?
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module, OC-48c/STM-16c, Kábel, 2000 m, 1310 nm, SFP, LC

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module. Technológia kabeláže: OC-48c/STM-16c. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Rozhranie: SFP, Konektor(y): LC

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Technológia kabeláže: OC-48c/STM-16c
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Plug and Play: Áno
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: