SFP-OC3-SR

Kód: SFP-OC3-SR
Značka: CISCO
233,54 € 194,62 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Juniper SFP-OC3-SR, SFP, SR, 2000 m, 1310 nm, SONET/SDH OC3/STM1, MSA

Detailné informácie

Podrobný popis

Juniper SFP-OC3-SR. Rozhranie: SFP, Štandard vysielača a prijímača SFP: SR, Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m. Certifikácia: MSA. Vstupné napätie: 3.3 V. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Rozhranie: SFP
Štandard vysielača a prijímača SFP: SR
Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Technológia kabeláže: SONET/SDH OC3/STM1
Podpora výmeny za prevádzky: Áno
Certifikácia: MSA
Vstupné napätie: 3.3 V
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 85 %
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: