SFP-OC3-LR2=

Kód: SFP-OC3-LR2-
Značka: CISCO
449,12 € 374,27 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
30.9.2020
Cisco SFP, OC-3/STM-1, LR, 80km, 1550nm, SMF, Optické vlákno, SFP, 9/125 µm, LR, 80000 m, 1550 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP, OC-3/STM-1, LR, 80km, 1550nm, SMF. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Rozhranie: SFP, Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm. Certifikácia: MSA. Vstupné napätie: 3.3 V

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: LR
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Auto MDI/MDI-X: Áno
Plug and Play: Áno
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Súlad so smernicou RoHS: Áno
Certifikácia: MSA
Vstupné napätie: 3.3 V
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 80 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: