SFP-OC3-LR1=

Kód: SFP-OC3-LR1-
Značka: CISCO
395,23 € 329,36 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Cisco SFP OC-3/STM-1 Long-Reach (40 km), OC-3/STM-1, Kábel, 40000 m, 1310 nm, -5 - 85 °C, -5 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP OC-3/STM-1 Long-Reach (40 km). Technológia kabeláže: OC-3/STM-1. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Rozmery (š x h x v): 13,7 x 56,5 x 8,6 mm, Rozhranie: SFP, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Technológia kabeláže: OC-3/STM-1
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Plug and Play: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -5 - 85 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -5 - 85 °C
Rozmery (š x h x v): 13,7 x 56,5 x 8,6 mm
Rozhranie: SFP
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné