SFP-OC12-LR2

Kód: SFP-OC12-LR2
Značka: CISCO
934,18 € 778,48 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
31.1.2022
Cisco SFP-OC12-LR2, Optické vlákno, SFP, LC, 80000 m, 1550 nm, 0 - 70 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-OC12-LR2. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Rozhranie: SFP, Konektor pre optické vlákna: LC

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 80 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné