SFP-OC12-IR1

Kód: SFP-OC12-IR1
Značka: CISCO
664,70 € 553,92 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
29.10.2020
Cisco SFP-OC12-IR1, Optické vlákno, SFP, LC, 15000 m, 1310 nm, IEEE 802.3,IEEE 802.3u

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-OC12-IR1. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Rozhranie: SFP, Konektor pre optické vlákna: LC

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 15000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Plug and Play: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 80 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: