SFP-GE-L

Kód: SFP-GE-L
Značka: CISCO
92,82 € 77,35 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO ?
OKAMŽITÁ VÝMENA ?
Môžeme doručiť do:
7.10.2022
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF, 1000 Mbit/s, 1000BASE-LX/LH, Kábel, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3z

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 1000BASE-LX/LH. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z, Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Hmotnosť: 75 g

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 1000BASE-LX/LH
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Hmotnosť: 75 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -5 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -3 - -9,5 dBmW
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC/PC
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 23 - 185 °F
Typ vlákna: MMF/SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: