SFP-GE-L

Kód: SFP-GE-L
Značka: CISCO
92,82 € 77,35 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.6.2022
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF, 1000 Mbit/s, 1000BASE-LX/LH, Kábel, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3z

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 1000BASE-LX/LH. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z, Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Hmotnosť: 75 g

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 1000BASE-LX/LH
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Hmotnosť: 75 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -5 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -3 - -9,5 dBmW
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC/PC
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 23 - 185 °F
Typ vlákna: MMF/SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie