SFP-10G-ZR-S=

Kód: SFP-10G-ZR-S-
Značka: CISCO
3 916,38 € 3 263,65 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Cisco SFP-10G-ZR-S=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, ZR, 80000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-ZR-S=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+. Certifikácia: MSA. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Rozhranie: SFP+
Podpora SMF: Áno
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: ZR
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Tx power (max): 4 dBmW
Rx power (min): 24 dBmW
Rx power (max): -7 dBmW
Technológia kabeláže: 10GBASE-ZR
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Certifikácia: MSA
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 10 - 80 %
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 10 - 85 %
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 158 °F
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné