SFP-10G-SR=

Kód: SFP-10G-SR-
Značka: CISCO
240,31 € 200,26 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Cisco SFP-10G-SR=, Kábel, 300 m, 850 nm, 75 g, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-SR=. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 300 m, Vlnová dĺžka: 850 nm. Hmotnosť: 75 g. Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Rozhranie: SFP, Konektor(y): LC/PC

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Záruka: 5 rokov
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 300 m
Vlnová dĺžka: 850 nm
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Hmotnosť: 75 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC/PC
Typ vlákna: MMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: