SFP-10G-ER=

Kód: SFP-10G-ER-
Značka: CISCO
3 593 € 2 994,17 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
9.12.2020
Cisco SFP-10G-ER=, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 40000 m, 1550 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco SFP-10G-ER=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+

Dodatočné parametre

Kategória: SFP+
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s
Rozhranie: SFP+
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Plug and Play: Áno
Vymeniteľný za prevádzky: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: