GLC-ZX-SM-RGD=

Kód: GLC-ZX-SM-RGD-
Značka: CISCO
1 580,93 € 1 317,44 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco GLC-ZX-SM-RGD=, 1000BASE-ZX, Kábel, 70000 m, 1550 nm, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-ZX-SM-RGD=. Technológia kabeláže: 1000BASE-ZX. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 70000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Rozhranie: SFP, Konektor(y): LC/PC, Typ vlákna: SMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Technológia kabeláže: 1000BASE-ZX
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 70000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Plug and Play: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC/PC
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: