GLC-ZX-SM=

Kód: GLC-ZX-SM-
Značka: CISCO
1 435,40 € 1 196,17 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco GLC-ZX-SM=, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, ZX, 70000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-ZX-SM=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Štandard vysielača a prijímača SFP: ZX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 70000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Tx power (max): 5 dBmW
Rx power (min): -3 dBmW
Rx power (max): -23 dBmW
Sieťový štandard: IEEE 802.3z
Technológia kabeláže: 1000BASE-ZX
Auto MDI/MDI-X: Nie
Porty pre optické vlákna: 2
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: