GLC-SX-MMD=

Kód: GLC-SX-MMD-
Značka: CISCO
118,34 € 98,62 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
3.2.2022
Cisco GLC-SX-MMD=, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, SX

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-SX-MMD=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 50/125,62.5/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: SX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 850 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3z
Auto MDI/MDI-X: Nie
Porty pre optické vlákna: 2
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie