GLC-SX-MMD=

Kód: GLC-SX-MMD-
Značka: CISCO
118,34 € 98,62 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Cisco GLC-SX-MMD=, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, SX

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-SX-MMD=. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Spotreba elektrickej energie: 1,5 W. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 50/125,62.5/125 µm
Štandard vysielača a prijímača SFP: SX
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 850 nm
Sieťový štandard: IEEE 802.3z
Auto MDI/MDI-X: Nie
Porty pre optické vlákna: 2
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Spotreba elektrickej energie: 1,5 W
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: