GLC-SX-MM-RGD=

Kód: GLC-SX-MM-RGD-
Značka: CISCO
197,62 € 164,68 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
31.1.2022
Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Kábel, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-SX-MM-RGD. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 1000BASE-SX. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 550 m. Rozhranie: SFP, Konektor(y): LC/PC, Typ vlákna: MMF

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 1000BASE-SX
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 550 m
Plug and Play: Áno
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC/PC
Typ vlákna: MMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné